אז למה יש לצפות מטבעות אירוסין ב-2022?

אז למה יש לצפות מטבעות אירוסין

אז השנה האזרחית החדשה לגמרי כאן, וכפי שאתם נערכים לקראת השנה החדשה – כך גם חנויות התכשיטים. כל שנה חדשה מביאה עמה בשורות חדשות, עיצובים חדשים וטרנדים חדשים, לפחות בכל הקשור לעולם טבעות האירוסין. שנת 2022 היא שנת האירוסין שלכם? דעו גם אתם למה יש לצפות מטבעות האירוסין בשנה זו!

לפני הכל: דגמים במחירים לכל כיס

גברים שרוצים להציע נישואין הם לפני הכל צרכנים. כצרכנים, ישנה בשורה משמחת מאד עבורכם: הטבעות המוצעות למכירה בשנת 2022, מוצעות לכם במחירים נוחים ושווים לכל כיס. לא אחת נמתחה ביקורת על כך שהצעת הנישואין היא הצעה ששמורה רק לגברים עשירים, אך לא עוד. ישנו מבחר עצום של דגמים, כאשר כל דגם מאופיין בתכונות אחרות ובהתאם גם המחיר משתנה.

טבעות האירוסין מוצעות החל מאלפים בודדים ומגיעות עד לעשרות אלפי שקלים. חשוב לציין כי ניתן להעניק טבעת אירוסין איכותית ומעוצבת גם עם תקציבים צנועים יותר. בסופו של דבר, ככל שהתקציב גבוה יותר, כך מגוון האפשרויות גדול יותר.

זהב לבן וזהב צהוב – טבעת לכל אישה

אם מתמקדים לרגע בטרנדים המוכתבים על ידי בירות האופנה הגדולות והמותגים הגדולים, הרי שישנם צבעים המובילים עונות מסוימת. הצבע המסתמן כטרנד שולט בכל העונה, ויתר הצבעים נדחקים לאחור. בענף טבעות האירוסין אין זה כך, וגם בשנת 2022 ניתן לראות דגמים רבים של טבעות מזהב לבן וזהב צהוב. חשוב להבין כי לאף זהב אין עליונות על אחר ואין זהב שערכו גבוה יותר מאחר. צבע הטבעת (זהב צהוב או לבן) לא משפיע על העלות שלה כלל.

הבחירה צריכה להתבסס אך ורק על פי העדפות של האישה שתקבל את הטבעת. איך תדע איזו טבעת לרכוש?

  • שאל את החברות הטובות שלה
  • בחן בעצמך מהו צבע התכשיטים שהיא עונדת
  • בדוק במגירת התכשיטים שלה מהו הצבע השולט
  • נהל איתה שיח כן ושאל אותה מה היא אוהבת

עוד טבעות קלאסיות, יותר טבעות מעוצבות

גם השנה, ישנה חלוקה לכמה סוגים שונים של טבעות. חנויות התכשיטים הגדולות מקפידות על מגוון רחב שיתאים לכל הגברים, ובעיקר לכל הנשים. אז אילו טבעות ממתינות לכם בחנויות?

  • טבעות קלאסית – טבעת מזהב לבן או צהוב, כשבמרכזה יהלום
  • טבעות מעוצבות – מושפעות מטרנדים עיצוביים הרלוונטים ל-2022
  • טבעות מיוחדות – לרוב אלו טבעות עם יהלומים בחיתוך ייחודי או צבע ייחודי
  • טבעות וינטאז' – טבעות בעיצוב המושפע מטרנדים של שנות ה-50,60,70
אל תשמרו בבטן :
ניווט מהיר בכתבה