אחת ולתמיד: איך בוחרים מתחם אירועים לחתונה?

איך בוחרים מתחם אירועים לחתונה?

התארסתם? ברכות חמות! כעת, מתחילים לעבוד! בעידן האינטרנט, קל הרבה יותר לחפש מתחם אירועים לחתונה שלכם. אז איך עושים את זה?

התמקדו על אזור ספציפי בארץ

אם רכשתם בחייכם רכב, לבטח גם אתם חיפשתם אותו על פי כמה פרמטרים שהגדרתם מראש: תקציב, סוג הרכב, סוג המנוע, שנתון, דגם וכן הלאה. דומה הדבר גם עם מתחם האירועים בו תתחתנו: ככל שתגדירו יותר פרמטרים לחיפוש, כך תוכלו ליהנות מתהליך קצר יותר, משמעותי יותר וגם מהנה יותר.

אם כן, נסו להגדיר תחילה היכן תרצו להתחתן. אם אתם לא סגורים על עיר ספציפית, תוכלו להגדיר אזור בארץ כמו אזור המרכז לדוגמא. לאחר שאתם מגדירים אזור, תוכלו לבחון את הרלוונטיות של אולמות אירועים בתל אביב ובמקומות נוספים. מטבע הדברים, אין כל טעם להתעניין לגבי אולמות בבאר שבע כשאתם רוצים להתחתן בתל אביב.

גן, אולם או מתחם משולב?

האם אתם מצליחים לדמיין איך נראה מתחם האירועים בו תתחתנו? גם אם אתם מתקשים לדמיין תמונה בהירה, תוכלו פשוט לנסות להשיב לעצמכם על השאלה: האם אתם מעוניינים בגן אירועים, אולם אירועים או בשילוב של שניהם? לרוב, חלל כמו גן קריטי בעיקר בעת שאתם מתחתנים בעונת הקיץ, כאשר באירועי החורף אין לו כל חשיבות. אם כן, גם עונת האירוע נכנסת כאן כשיקול שכדאי לקחת בחשבון בכדי להקל עליכם את החיפושים.

התרשמו מאתרי האינטרנט של המתחמים

לפני שאתם ממהרים לקבוע עם 20 מתחמי אירועים פגישות אישיות שאתם דוחסים לשבוע, דעו כי ניתן לעשות זאת אחרת. התרשמו תחילה מאתרי האינטרנט של המתחמים השונים. אולמות אירועים מובילים מנגישים מידע רב כבר באתר, כך שתוכלו לחסוך לעצמכם את הנסיעות ואת בזבוז הזמן.

שימו את הדגש על הדברים הבאים:

  • גלריית התמונות
  • עמוד האודות
  • כמה זמן המתחם עובד
  • כמה אורחים הוא יכול לארח
  • האם ניתן לחגוג בכל עונה

הגיעו לפגישת היכרות עם חמישה מתחמים נבחרים

כל עוד אתם בשלבי החיפוש הראשוניים באינטרנט, תנו לעצמכם לבחון כמה שיותר מתחמים. ככל שתגלשו ביותר אתרים, כך תוכלו לקבל מושג נרחב יותר לגבי מה אתם רוצים, ובעיקר מה אתם לא רוצים. אחרי עשרות מתחמים שתראו ותקראו עליהם המלצות, גם תגיעו לחמשת הגדולים שלכם.

עם אותם חמישה מתחמים שהשאירו עליכם את הרושם הטוב ביותר, קבעו פגישת היכרות. פגישה שכזו תאפשר לכם להכיר את המתחם מקרוב, להכיר את הצוות שיוביל את האירוע שלכם, להתרשם מהמרחבים, מהעיצוב וממידת ההתאמה אליכם. לבסוף, הגיעו להחלטה איזה מתחם עשה לכם את זה יותר מכל האחרים ואותו תוכלו להכתיר: "הבית המארח לאירוע החתונה!"

אל תשמרו בבטן :
ניווט מהיר בכתבה