איך לתת את המתנה המושלמת לכל אחד

איך לתת את המתנה המושלמת לכל אחד

איך לתת את המתנה המושלמת

מתנות מאפשרות לאנשים להביע את רגשותיהם, להראות את הערכתם למישהו או פשוט להפיץ את מעשה החסד ברחבי הקהילה. אם אתה מנסה למצוא את המתנה המושלמת עבור מישהו, עיין בטיפים האלה כדי להשיג משהו שהוא יאהב ויוקיר במשך שנים רבות.

תן מגע אישי

הוספת מגע אישי למתנה היא אחת הדרכים הטובות ביותר לגרום לחברים או למשפחה שלך להידלק בהתרגשות. ואנחנו לא מדברים רק על התאמה אישית של השם שלהם למחזיק מפתחות. בין אם זו מחברת חדשה למטרה שלהם להתחיל לרשום יומן או ערימה של אביזרים מהמעריצים האהובים עליהם, שימו לב למה שהם נהנים, מעריכים או צריכים בחייהם.

אתה יכול אפילו להפוך את זה לאישי בדרך אחרת – מותאם אישית ממך ולא עבורם. צייר להם תמונה, תבשל את ארוחת הערב האהובה עליהם, סרוג צעיף – אתה מבין את הרעיון.

הפוך אותו לשימושי

קבלת מתנה שאתה יודע שלעולם לא תשתמש בה היא גרירה. אז אל תהיו אותו אדם שנותן מתנה שאין לה תועלת. אבל אנחנו מבינים את זה, זה יכול להיות קשה לדעת איזה סוג של מתנה שימושית לקבל למישהו, במיוחד אם אתה לא מכיר אותו היטב, או שהם נוטים להיות בעלי טעם מעשי בלתי מתפשר.

חשבו על דברים שמשתמשים בהם באופן קבוע. אביזרי טלפון כמו מטעני סופר או כיסויים לטלפונים אופנתיים, מוצרי רחצה וטיפוח, מסכות פנים או אוכל ומשקאות הם כל בחירה מצוינת שלא תיכשל.

הוסף ערך סנטימנטלי

תשע פעמים מתוך עשר, המתנות היקרות ביותר הן אלו שיש להן ערך סנטימנטלי כלשהו. אולי זה אלבום מלא בזיכרונות או ציור של חיית מחמד שנפטרה שנה קודם לכן. מה שזה לא יהיה, אם זה יגע בלב שלהם, הם יוכלו להוקיר את זה במשך שנים רבות.

אל תפוצץ את התקציב

אל תבינו אותנו לא נכון, מתנה מפוארת יכולה להיות נהדרת, אבל הכל תלוי באירוע. אם אתה נותן מתנה רק בגלל, מתנה פשוטה אך מתחשבת היא הדרך ללכת. אתה לא רוצה להציף מישהו עם מתנה נדיבה מדי, נכון? לפעמים המתנות המוערכות ביותר הן הפשוטות והפחות צפויות.

כמה רעיונות נהדרים יכולים להיות גלויה בכתב יד מהחופשה שלך או צרור של מדבקות כיפיות שהם יכולים לקשט איתם את מארז המחשב הנייד או בקבוק ההידרו. האפשרויות אינסופיות.

אל תשמרו בבטן :
ניווט מהיר בכתבה