איך תבחרי את המלווה שלך לאירוע החתונה?

איך תבחרי את המלווה שלך לאירוע החתונה

אם ישנה קבוצה המשחקת תפקיד מרכזי באירוע החתונה היא קבוצת מלוות הכלה. אותן מלוות יתעוררו איתך בבוקר המרגש, יעבירו איתך את הרגעים האחרונים שלך בתור מאורסת ובעיקר שהן יהיו נכונות לסייע לך ולהכיל אותך ביום המרגש. אז בכמה מלוות כדאי לבחור, אילו תכונות כדאי שיהיו להן ומי מכן צריכה לבחור את צבע השמלה שהן ילבשו?

כמה מלוות מומלצות ליום מרגש שכזה?

כידוע, לכל כלה יש את הרצונות שלה ביום המרגש שלה, ובסופו של דבר היא גם זו שתקבע. יחד עם זאת, אם יש דבר חכם במיוחד שתוכלי לעשות בתור כלה הוא ללמוד מתקדימים. המון כלות סבורות כי יותר מלוות יהפכו את היום שלהן לקל יותר ושמח יותר, אך לרוב מה שמתגלה הוא כי מספר מלוות גבוה יחסית, רק יוצר יותר לחץ והתעסקות. ההמלצה החד משמעית היא לבחור 2 עד 4 מלוות. לצד הכלות המתעקשות על מלוות חברות, גם ישנן אלו המסתפקות בנוכחות האם והאחיות בלבד.

זיכרי: מלוות שירגיעו אותך ויכילו אותך:

אם ישנו אירוע שבו צריך להתנתק מפוליטיקות שונות הוא אירוע החתונה. את מתחנת פעם אחת בחיים, כך שחשוב שתבססי לך בכל שלב באירוע את התנאים האידיאלים ביותר – גם בכל הקשור למלוות שלך. על כן, בחרי את המלוות הקרובות אליך ביותר, כאלו שתוכלי לדעת במאת האחוזים כי הן ירגיעו אותך, יכילו אותך ויסייעו לך ביום המרגש שלך. נאמר לא אחת כי מה שחשוב בעיקר הוא האיכות ולא הכמות, ואם ישנו אירוע הממחיש זאת הוא אירוע החתונה שלך.

שמלת השושבינות: איך לבחור אותן?

מעבר לכך שהמלוות שלך ילוו אותך ביום המרגש שלך, הרי שסטטוס המלוות שלהן יהיה רלוונטי גם לפני האירוע. כידוע, המלוות נוהגות ללבוש את אותה השמלה, כך שלאורך ארגון האירוע שלך יהיה עליך גם להקדיש להן זמן על מנת לבחור יחד איתן שמלות ערב בתל אביב. בכדי להפוך את התהליך לנעים יותר ומהיר יותר, כדאי שאת תגדירי את צבע השמלות, כאשר המלוות יקבעו את גזרת השמלה והבוטיק ממנו הן ירכשו אותה.

אל תשמרו בבטן :
ניווט מהיר בכתבה