האם ניתן להציע נישואין בחורף וגם להתחתן בחורף?

האם ניתן להציע נישואין בחורף וגם להתחתן בחורף

לצד הזוגות שרק מחכים לחודשי יולי-אוגוסט בכדי לשבור את הכוס, גם ישנם הזוגות שעבורם העונה האידיאלית להתקדש בה בברית הנישואין היא עונת החורף. אירוע חורפי במתחמי האירועים בישראל מאפשר לכם לחגוג את אותו האירוע עם הוזלה משמעותית הניתנת לכם. השאלה הגדולה: האם יש מספיק בזמן בחורף גם להציע נישואין וגם להתחתן? ואיזה טבעת נישואין כדאי לקנות?

תקופת החורף על פי ענף האירועים: מנובמבר למרץ:

ראשית, מהי באמת עונת אירועי החורף? האירועים האחרונים הנמכרים כאירועי קיץ הינם האירועים של תחילת חודש אוקטובר, כאשר החל מנובמבר מדובר כבר על אירוע חורפי לכל דבר. תקופה זו נמשכת עד חודש מרץ, כאשר אירועי אפריל כבר מקבלים את הסטטוס המחמיא של "אירועי אביב". מדובר על תקופה של 4 חודשים שבה תוכלו להתחתן. לא מעט זוגות מוצאים במזג האוויר הסגרירי ככזה המעניק את האווירה הרומנטית ביותר, החמימה ביותר והאינטימית ביותר. גם אתם אוהבים את עונת החורף? התקדשו בה!

ככל שתתארסו מהר יותר, כך תהיה לכם תקופת ארגון ארוכה יותר:

ההמלצה החמה היא שלא לארגן אירוע בלחץ. המון פעמים ארגון חתונה בדקה ה-90 מביא לכך שאתם מתפשרים על לא מעט נותני שירות ואתם בעיקר לא מצליחים ליהנות מהדרך המרגשת. יחד עם זאת, למרות שתקופת החורף באירועים הינה רק 4 חודשים, תוכלו להתארס בחורף וגם להתחתן בחורף. לדוגמא: יכולה להיות הצעת נישואין בנובמבר עם טבעת אירוסין בתל אביב, כאשר את החתונה תחגגו בחודש פברואר. מדובר על שלושה חודשים של הפקה שאכן יכולים להספיק לכם כדי לחגוג ובגדול.

מהם היתרונות של החתונה החורפית?

אירוע חורפי מגלם בתוכו לא מעט יתרונות: ראשית, מוצעים לא מעט דילים מפתים של מתחמי האירועים, המציעים לכם את אותה החוויה רק במחיר נמוך יותר עם פוטנציאל חיסכון של אלפי שקלים! בנוסף, גם נותני שירות מציעים דילים משתלמים במיוחד, במטרה למכור את החבילות שלהם גם בחורף הנחשב כתקופה רגועה יותר. אירוע חורפי מזמן לכם את האפשרות גם לחגוג במתחם יוקרתי יותר ולשלם בעבורו פחות, וגם להתחתן ביום חמישי היוקרתי במחיר מוזל.

אל תשמרו בבטן :
ניווט מהיר בכתבה