לייק? הצעת נישואין בסטורי!

הצעת נישואים בסטורי

הטכנולוגיה מתקדמת בקצב כל כך מהיר, עד שהצעת נישואין בפייסבוק מסתמנת כבר כמיושנת ולא רלוונטית. הרשת החברתית המוכתרת כיום כחביבת הקהל היא האינסטגרם, ומחוות קטנות וגדולות של אהבה עולות בכל שניה לאפליקציה בדמות תמונה.

ישנם גברים שבוחרים לזנוח את הדרכים הישנות והמסורתיות של הצעת הנישואין, ובוחרים דווקא ללכת על הצעות הרלוונטיות לשנת 2022. הצעת נישואין מקורית לא רק מפתיעה ומרגשת יותר, אלא שהיא גוררת אחריה גם שובל של תגובות נרגשות. אז מה אתם אומרים גברים יקרים על הצעת נישואין בסטורי?

הצעת נישואין עדכנית ל-2022!

מהפכת האינטרנט יצרה מהפכה של ממש: אנשים מכל מקום בעולם נגישים למידע ומחליפים מידע בכל שניה. לצד היתרונות הגדולים שיש במידע נגיש, גם ישנו חיסרון שלא ניתן להתעלם ממנו, לפחות בכל מה שקשור להצעות נישואין: כבר קשה מאד להיות מקורי. אם בעבר הצעת נישואין בבית קולנוע, בחדר פרטי במסדה או בכדור פורח הייתה נחשבת לחדשנית ומפתיעה, כיום היא מסתמנת כבנאלית לחלוטין. הסיבה? גברים רבים נחשפים לרעיונות, מיישמים אותם וכך הם כבר לא מפתיעים.

כך, גברים שרוצים להפתיע את בת הזוג שלהם, עושים זאת בדרך האקסטרימית ביותר, העדכנית ביותר וזו שהיא כמעט בלתי צפוייה. השימוש בפלטפורמות הדיגיטליות הפך פופולארי ונחשק, כאשר הצעות נישואין שכאלו יוצרות גלים של לייקים ותגובות.

איך שלא יהיה – טבעת האירוסין היא חובה!

במידה רבה, הצעת נישואין באינסטגרם מקצרת את הדרך וחוסכת המון לוגיסטיקה, אך ישנו דבר שלא ניתן לוותר עליו: טבעות אירוסין. עוד לפני שאתה מעלה את הסטורי המרגש, יהיה עליך לרכוש את טבעת האירוסין המתאימה ביותר לבת הזוג שלך מבעוד מועד. שים לב כי אתה מעניק חשיבות לדברים הבאים:

  • צבע הזהב – לבן או צהוב
  • צורת חיתוך היהלום החביבה עליה
  • הקו העיצובי של הטבעת (מקלאסי ועד טבעת וינטאז')

יש לה 24 שעות לעלות על ההצעה

אז איך מוציאים הצעת נישואין שכזו לפועל? כל מה שעליך לעשות הוא לחשוב על קונספט מנצח לסטורי:

  • תמונה של טבעת האירוסין
  • להעלות מספר תמונות עם ציטוטים משירים
  • לשלוח לה רמזים בסטוריז עד שהיא תבין לבד
  • להעלות תמונה של מתחם האירועים בו אתם רוצים להתחתן
  • פשוט להציע לה נישואין עם כיתוב חד משמעי

בכדי להבטיח שההצעה תהיה מושלמת, יהיה עליך להעלות את הסטוריז כשאתם נמצאים אחד ליד השניה – בסוף יום העבודה או בסוף השבוע. כך, מיד עם פתיחת הסטורי המרגש, תשלוף את הטבעת ותהפכו מאורסים.

אל תשמרו בבטן :
ניווט מהיר בכתבה