הצעת נישואין אינטימית בחמישה צעדים

הצעת נישואין אינטימית

ישנן מחוות רומנטיות שילוו אותך ואותה לאורך כל חייכם. בשונה מיתר המחוות, ישנה מחווה אחת שיש לך הזדמנות אחת בלבד לרגש איתה ולהפוך אתכם מאורסים. הצעת הנישואין היא כנראה ההצעה המרגשת ביותר שיציעו הגברים כל חייהם, אך מסתבר כי לא מעט גברים חשים לחוצים, מתוחים ומעט מבולבלים לקראת אותו רגע מרגש.

ההצעה הנחשקת ביותר על ידי הגברים היא ההצעה האינטימית, זאת בשונה מגברים שמחליטים לכרוע ברך בדרך פומבית – אל מול בני המשפחה והחברים. אז מהם 5 הצעדים שיבטיחו הצעה אינטימית מושלמת?

1.אין חגיגה בלי טבעת לטעמה

הדבר האינטימי ביותר הוא ההיכרות שלכם זה את זו. אתה יודע מהו הצבע החביב עליה, מה הפחד הגדול שלה, מה מצחיק אותה, מה היא אוהבת לאכול ואיזו דמות הכי השפיעה עליה. דבר נוסף שאתה צריך לדעת לקראת הצעת הנישואין הוא איזו טבעת היא מצפה לקבל. אז נכון, ישנם מאות דגמים של טבעות אירוסין, אך בכדי להבטיח כי ההצעה תהיה אינטימת ומרגשת, עליך לקלוע לטעמה. בסס את הבחירה על פי צבע הזהב החביב עליה, הסגנון שהיא אוהבת וחיתוך היהלום המועדף עליה.

2.הצעה ב-4 עיניים

הצעת נישואין אינטימית חייבת להיות הצעה ב-4 עיניים. גם אם המשפחה שלה קרובה אליכם וגם אם החברים הטובים ביותר שלכם מבקשים להיות חלק, ההצעה צריכה להיות הצעה המתנהלת מולה בלבד. במידה ואתה אכן רוצה חיבוק גדול מהמכרים שלכם במעמד המרגש, תוכל לקבוע מעין אפטר-פארטי לאחר ההצעה.

3.בחר בלוקיישן בעל משמעות עבורכם

לוקיישן הצעת הנישואין הוא כנראה הדבר החשוב ביותר בה. כדאי מאד להשקיע מחשבה בלוקיישן הנבחר, כאשר יכולות להיות כמה אפשרויות טובות מאד בהצעה אינטימית:

  • הבית הפרטי שלכם
  • המקום בו היה הדייט הראשון שלכם
  • מתחם האירועים בו אתם רוצים להתחתן
  • בחנות התכשיטים ממנה קנית את הטבעת
  • בפארק מוריק בפינה פרטית
  • בחוף הים (כל עוד העונה מאפשרת זאת)

4.הסתייע באנשים שהיא אוהבת

בנות מדברות אחת עם השניה המון על הצעות נישואים, חתונות וטבעות – כך שהחברות שלה יכולות לסייע לך רבות. ההמלצה היא לדבר עם חברה אחת שתוכל לכווך אותך ולייעץ לך איך לרגש אותה, פשוט מאחר ושיח נרחב יותר יכול לפגוע באפקט הדיסקרטיות.

5.עבודה מקדימה באמצעות תקדימים

ואם ישנו טיפ נוסף חשוב הוא פשוט ללמוד מתקדימים. חיפוש מהיר במנוע החיפוש יכול לחשוף אותך לטיפים נוספים על הצעות אינטימיות, ממה כדאי להימנע, איך בנות נוטות להגיב להצעות במקומות מסוימים ואילו לוקיישנים אכן יסללו את הדרך להצלחה.

אל תשמרו בבטן :
ניווט מהיר בכתבה