כמה זמן צריך כדי למצוא טבעת אירוסין?

כמה זמן צריך כדי למצוא טבעת אירוסין?

תכנון מדויק הוא הסוד להצלחה בהצעת הנישואין המרגשת. סביר מאד כי כבר רכשת בעבר מתנות נפלאות לבת הזוג שלך, אך טבעת אירוסין לא רכשת בעבר ובטח שלא תרכוש עוד בעתיד. אם אתה מתכנן את ההצעה שלך לעוד חודש לדוגמא, יהיה נכון להתחיל את החיפוש אחר הדגם המנצח כבר עכשיו.

על פי מוכרים בחנויות התכשיטים ועל פי תקדימים שונים של גברים שהיו במעמד הזה קודם לכן, ההמלצה היא להתחיל את המסע המרגש כחודש לפני ההצעה. הצעד הראשון בדרך הוא להבין מה בת הזוג שלך מצפה לקבל: האם היא מעוניינת בדגם מזהב לבן או צהוב, האם היא אוהבת טבעת קלאסית או מודרנית, ובעיקר – האם ישנו דגם ספציפי שהיא מעוניינת בו?

בהמשך, תצטרך לפתוח קטלוג של טבעות אירוסין הזמין לך באתר של החנות בה תבחר לרכוש את הטבעת. בקטלוג זה תוכל להתרשם מדגמים שונים, סוגי חיתוכים שונים ליהלומים, עיצובים מרשימים וכן, גם מחירים. מאחר ומדובר על טבעת גורלית, הבחירה לא נעשית בצורה חפוזה ומהירה, אלא שמדובר על חיפוש הדרגתי כך שבכל יום מחדש אתה מתקדם בצעד נוסף שיקרב אותך לדגם הסופי.

כדאי מאד לישון כמה לילות טובים על הדגמים הסופיים ביניהם אתה מתלבט, ורק לבסוף לבחור את הטבעת שתלווה אותך להצעת הנישואין, ואת בת הזוג שלך להמשך חייה.

אל תשמרו בבטן :
ניווט מהיר בכתבה