אז מה עושים עם הכסף שהרווחתם בחתונה?

אז מה עושים עם הכסף שהרווחתם בחתונה

למרות החשש של המון זוגות, במרבית המקרים כל זוג לאחר חתונתו יוצא ברווח מסוים. האורחים המפרגנים במתנות גבוהות ויפות וארגון נכון של אירוע מייצרים רווחים נאים, כך שכל זוג יכול להתחיל את חייו ברגל ימין. לצד הזוגות שבוחרים להשאיר את הכסף בבנק, גם ישנם אלו המחפשים אחר הדבר הגדול הבא. מה עושים עם כסף המתנות מהאירוע? כמה רעיונות לפניכם:

השקעה לעתיד: רכישת רהיטים ועיצוב הבית:

מה שהמון זוגות עושים עם הכסף שהם הרוויחו מאירוע החתונה שלהם הוא לרהט מחדש את הבית. כידוע, לא מעט זוגות מתגוררים בדירות שכורות כאשר לרוב הן מרוהטות באמצעות ריהוט שאינו שייך להם, אלא לבעלי הדירות. אם כן, האפשרות הראשונה היא לנצל את כספי המתנות לרכישת רהיטים משלכם שסביר כי ישרתו אתכם לשנים רבות. זוגות אחרים שברשותכם נכס משלהם בוחרים לשפץ את הבית, ולעורר אותו מחדש עיצובית ופרקטית.

כאן ועכשיו: ירח הדבש שתמיד חלמתם עליו:

בעוד ישנם הזוגות שתפיסת החיים שלהם הינה מחשבה לטווח הארוך, גם ישנם הזוגות שרוצים לחיות בכאן ועכשיו. זוגות אלו לרוב ישקיעו את כספי המתנות מאירוע חתונה עם גן אירועים בתל אביב, בירח הדבש שהם תמיד חלמו עליו. למרות שירח הדבש הינו אירוע משלים לאירוע החתונה, הרי שניתן לחגוג אותו בתקציב צנוע יחסית, אך גם בתקציב גדול יותר וכך גם מדובר על טיול ארוך יותר וביעדים יקרים יותר. בסופו של דבר, אתם מתחתנים פעם בחיים ויוצאים לירח דבש פעם אחת בחיים, כך שמדובר על השקעה ראויה שתעניק לכם זיכרונות יפים לחיים שלמים.

לא רק מקבלים, גם נותנים: תרומה לחברה:

אולי לא מדובר על האפשרות הפופולארית והשכיחה ביותר, אך כיום המון זוגות בוחרים להשקיע את הכסף שלהם בנתינה חברתית. ישנן לא מעט עמותות, מוסדות וארגונים הזקוקים לתרומות על מנת להתקיים. אותם גופים עושים המון למען השכבות החלשות בחברה, כך שתרומה שלכם אכן יכולה לסייע. באירוע החתונה אתם מקבלים לא מעט – רוחנית וחומרית, ואין דבר יפה יותר מאשר להחזיר בחזרה ליקום. לא משנה מה גובה התרומה שלכם, הרי שהיא מבורכת בכל מקרה.

אל תשמרו בבטן :
ניווט מהיר בכתבה