איך לימוד שפה חדשה היא המתנה המושלמת

לימוד שפה חדשה

בחיפוש אחר מתנה משמעותית לאדם אהוב? אל תחפש עוד. שיעורי אנגלית און ליין הם המתנה האולטימטיבית עבור חובב תרבות או חובב שפה סקרן תמידי בחייך. מושלם לימי הולדת, חגים ואירועים מיוחדים.

1. זה מזין את המוח שלך

לימוד אנגלית משנה את דעתך פיזית – הופך אותך לחושב חזק ויצירתי יותר. מחקר שנערך באוניברסיטת אדינבורו הראה שצעירים הבקיאים בשתי שפות הצליחו יותר במבחני קשב וריכוז טוב יותר מאלה שדיברו בשפה אחת בלבד. המחקר גם הראה כי מבוגרים שהפכו דו-לשוניים בשלב מאוחר יותר בחיים הפגינו ביצועים טובים יותר מאלה שלא – הפגינו יכולות אינטליגנציה וחשיבה כלליות חזקות יותר.

לימוד שפה חדשה יכול להפוך אותך למאזין טוב יותר. מחקר שנערך באוניברסיטת נורת'ווסטרן מצא שדו-לשוניים טובים יותר בלהטוט בין קלט לשוני, תוך מתן תשומת לב אינסטינקטיבית יותר לצלילים רלוונטיים ומתעלמים מאלה שאינם רלוונטיים – מה שהופך אותם ליעילים יותר בתנאי האזנה מאתגרים או חדשים.

לימוד שפות הוא בעצם אימון למוח שלך. זה מאתגר אותו כדי לשמור עליו חד ומודע. אין זה מפתיע אם כן שלמידת שפה היא טיפול יעיל שעוזר לעכב את הופעתן של הפרעות נוירולוגיות כגון אלצהיימר.

2. זה מזין את הנשמה שלך

לימוד שפה חדשה מספק דרך לחקור תרבויות חדשות ומרגשות שמציתות את הנשמה! זה עוזר לאדם ליצור אינטראקציה עם אנשים מרחבי העולם ולהכיר את החוויות שלהם. זה יכול לעזור להרחיב את נקודת המבט של האדם בדרכים שבהן חוויות חינוכיות רבות אחרות לא יכולות. דן רויטמן מציין כי "כלומד שפה, אתה לא רק תהפוך לחושב ומאזין מודע יותר שיכול לתקשר בצורה ברורה ולחשוב בצורה יצירתית, אלא גם תרוויח את היתרון המשמעותי ביותר של רב לשוניות: רחב יותר, גלובלי יותר. נקודת מבט."

לימוד שפה חדשה יכול גם לעזור לחרוג מגבולות פוליטיים, גיאוגרפיים ותרבותיים. זה מעודד אדם לנסות להבין חוויות רחוקות משלהן, לפתח תחושת הזדהות ולפעול למען טובת הכלל, ולצאת מעבר לנרטיבים של כותרות. לאנשים, לסיפורים ולחוויות ששפה חדשה מביאה לך יש באמת פוטנציאל להזין את נשמתך!

3. זה מזין את הלב שלך

כשאתה לומד שפה חדשה בפלטפורמות כגון ספיזי, אתה לא רק מזין את המוח והנשמה שלך אלא גם את הלב שלך! לימוד אנגלית עם ספיזי מאפשר להתחבר לתרבויות מקומיות, ליזום חברויות חוצות גבולות ולחוות חוויה הוליסטית של לימוד שפה שטובה לנפש, לנשמה וללב שלך!

אל תשמרו בבטן :
ניווט מהיר בכתבה