מסיבת רווקות עם יוגה

מסיבת רווקות עם יוגה

כשמצאתי את המאמר של הניו יורק טיימס על שילוב שיעורי אימון כמו יוגה ופילאטיס במסיבת רווקות, אני חייב להודות שהייתי די סקפטי בהתחלה. אחרי הכל, הדבר הראשון שאני מקשר למילה "רווקה" הוא אלכוהול. אבל ככל שאני חושב יותר, כך אני באמת אוהב את הרעיון הזה.

בואו נהיה כנים: רוב הכלות מנסות להיראות במיטבן ביום של החתונה, וזה לא נגמר עם הכלה. גם החברות של הכלה רוצות להיראות טוב… אחרי הכל, אנחנו חייבים להיות בכל התמונות האלה! בנוסף, אני מכיר הרבה בנות שאוהבות להתאמן. ומכיוון שתמיד אהבתי את הרעיון של שילוב פעילות ומסיבות , אני לא יודע למה לא חשבתי על הרעיון הזה קודם.

למה לא לרוץ ביחד 5 קילומטר עם שלטים וחולצות טריקו? שיעור ריקוד עשוי להיות מושלם – את עדיין מתקדמת, אבל את גם שורפת קלוריות! וחלק מהפעילות הגופנית יכול להיות רק ההתחלה של המסיבה. התחילי עם יוגה, לאחר מכן פני לספא לעיסויים או מניקור ותפנקו את הכלה בקצת שמפניה, ואז אפשר לסיים בארוחת ערב וכן, משקאות.

כמה יתרונות נוספים שאני רואה:

  • כולנו ראינו חבר משתכר יותר מדי או מגזים במסיבה. הוספת שיעור אימון לפני תחילת השתייה תעזור להעלות את חילוף החומרים של כולם ופחות סביר שתתבזבז. רוב הסיכויים שגם תשתו פחות.
  • אם הכלה באמת סופר מסורה כדי להיראות נהדר עבור החתונה שלה, סוג כזה של מסיבה יגרום לה להרגיש טוב עם עצמה ולאפשר לה להשתחרר גם עם חברותיה.

כמה דברים שכדאי לזכור:

  • כשאתה בוחר את הכיתה או הפעילות שלך, חשוב על רמת המיומנות של כל האורחים שלך. אתה רוצה להיות בטוח שאתה בוחר משהו שכל המוזמנים לא רק ירגישו איתו בנוח אלא גם ייהנו ממנו. אם חבריך כולם סופר-אתלטיים, אל תהסס לבחור בכיתה ברמה גבוהה יותר. אבל אם יש לך רמות מיומנות מעורבות, לך עם מתחילים. הנוחות של האורחים שלך היא הדבר החשוב ביותר, ולמען האמת, לא מדובר באימון הקשה ביותר בחייך. זו עדיין מסיבה.
  • דאגו שהאורחים יביאו בגדים להחלפה אם יהיו פעילויות נוספות לאחר השיעור, וודאו שבמתקן יש מקלחות, מייבשי שיער, שמפו וכל מה שהבנות יצטרכו להתכונן.

כלות אוהבות את הרעיון הזה? הכלה הזו ערכה את מסיבת היוגה שלה בבוקר החתונה והפכה אותה לבראנץ' לשושבינות שלה. גם רעיון מדהים!

אל תשמרו בבטן :
ניווט מהיר בכתבה