14 משחקים למסיבת רווקות שבאמת תרצו לשחק

משחקים למסיבת רווקות

זה סוף השבוע המטורף של הרווקות, ואת עומדת ליהנות קצת. אחת הדרכים להתחיל נכון את המסיבה היא עם קוקטיילים, כמובן, ולאחר מכן משחק מהנה או שניים כדי לעזור לשחרר את הקבוצה. זו גם דרך מצוינת לשלב כמה שוברי קרח מוזרים, כך שכולם יכירו אחד את השני – חובה אם אתה מערבב קבוצות חברים.

עם זאת, אנחנו יודעים שיש כמה משחקים יכולים להיות די עלובים בחוץ (נתקלנו במגוון במהלך המחקר והבדיקה היסודיים שלנו), אז אספנו רשימה של הקרם דה לה קרם של פעילויות גיבוש למסיבות.

הנה 14 משחקי מסיבת רווקות מובטח שהחברים שלך יאהבו.

משחק הנשוי הטרי

זה משחק שכולנו אוהבים לראות זרים מוחלטים משחקים, וזה אפילו יותר כיף כשאתה מכיר את הזוג המעורב. בקש ממארחת מסיבת הרווקות לשלוח אימייל לבן/בת הזוג לעתיד של הכלה רשימה של שאלות לפני כן (אפילו עדיף, קבל את התשובות שלו בווידאו כדי לשחק בקבוצה מאוחר יותר). ואז תבקשי מהכלה לנחש מה בן זוגה ענה עבור כל אחת. אם התשובה נכונה, כולם מלבד הכלה לוגמים מהמשקאות שלהם. אם התשובה שגויה, רק הכלה עושה זאת.

ציד פריטים

זהו המשחק המושלם ללילה בעיר. החדשות הטובות הן שיש טונות של אתרים שבהם אתה יכול להוריד מיידית ציד פריטים מוכנים מראש למסיבת רווקות מלאות ב"העזות" כיפיות להצטלם במצלמה לאורך כל הערב. Etsy היא הבחירה שלנו עבור המון אפשרויות כמו זו (חלקן די מטורפות ואחרות יותר מאולפות, תלוי באווירה שאתה הולך אליה).

משחק "שתה אם".

זה דומה לקונספט של "Never Have I Ever" מלבד, ובכן, שונה. בעיקרון, יש לך רשימה בריאה של "שתייה אם" כתובה שתעבור. כל אורח קורא שורה אחת, ואם השורה הזו מתאימה לך, אתה שותה. ואז הכרטיס מועבר. כמה דוגמאות למשקאות מהנים כוללות: "אם אתה מכיר את הכלה כבר 10 שנים פלוס", "אם הלכת ליעד ירח הדבש של הזוג", "אם התחברת למישהו שיש לו אותו דבר שם כבת הזוג לעתיד של הכלה" וכו'.

מסיבת תחתונים

אם התחתונים מתאימים, נכון? למשחק זה, כל אורח צריך להביא זוג תחתונים לא עטופים המשקפים את האישיות שלו. כל התחתונים נתלים על משהו מסוג חבל כביסה (או איך שאתה יכול לנהל את זה) והכלה צריכה לנחש איזה אורח נתן להם איזה זוג תחתונים. כמו תמיד, אתה יכול לבחור להפוך את זה למשחק שתייה אם אתה רוצה – זו דרך מהנה לקלח את הכלה ולקבל כמה צחוקים טובים בו זמנית.

ציד טבעות

אם אתם מחפשים משהו קצת יותר נינוח מאשר ציד נבלות, יש לנו בדיוק את הדבר. הסתיר חבורה של טבעות פלסטיק מסביב לבסיס הבית שלך לסוף השבוע ובקש מהאורחים לנסות למצוא אותן. הגדילו את ההקדמה על ידי כתיבת פתק קטן עם כל אחד מהם הכולל פעולה שעל הבודק לבצע עם מציאתו, כמו מיני-העז.

מילון למבוגרים

אז רובנו מכירים את המטרה הכללית של Pictionary (לחלק לצוותים ולבקש מאדם אחד לצייר מילה או ביטוי שנבחרו באקראי בעוד שאחרים מנסים לנחש מה זה), נכון? ובכן, בוא נעשה על זה סיבוב בדירוג X. ערמו את החפיסה עם הרבה ביטויים ומעשים שובבים, וצפו איך ההנאה מתפתחת.

בינגו למקלחת הלבשה תחתונה

זה מושלם אם האורחים מתכננים להתקלח בעתיד – גברת. עם מתנות שאולי לא מתאימות למקלחת הכלה (קרא: צעצוע מין). הוצא כרטיסי בינגו הלבשה תחתונה כשהכלה לעתיד פותחת מתנות, ותראה מי יכול להשלים שורה ראשונה. המתנות יכולות לנוע מפריטים סופר חריפים ועד לתחתונים פשוטים עם תחרה.

רווקות רולטה

למרות שזה אולי לא משחק המיומנות הטיפוסי שלך, סמוך עלינו כשאנחנו אומרים שבהחלט יש צורך בסוג מסוים של מיומנות. כישורי שתייה, כלומר. ראשית, תזדקק לספינר ואז כל אורח מתחלף כדי לראות מי לוקח משקה או איזה סוג משקה לקחת (בהתאם לסוג הספינר שתבחר). אתה יכול בקלות לעשות את זה גם.

עד כמה אתה מכיר את הכלה?

בדוק מי שם לב כל השנים. ערכו רשימה של שאלות על ה-VIP של סוף השבוע או הדפיסו שאלה מוכנה מראש, וראו מי יכול לקבל את התשובות הנכונות ביותר.

הצמד את הנשיקה על בן הזוג לעתיד

די מובן מאליו, כאן. בדומה להצמיד את הזנב לחמור, כל אורח מקבל גזרת נשיקה (או שמה מעיל של שפתון ומתכונן להחליק) שעליה להצמיד תמונה של בן הזוג לעתיד של הכלה. לקבלת פינוק נוסף, התאם אישית כמה מסכות שינה מסאטן לקחת הביתה לאחר לבישתן ככיסויי העיניים.

פרוסקו פונג

בירה פונג, אבל תעשה את זה לאופנה. ההשקפה הזוהרת הזו לקלאסיקה של מסיבות אחים היא תמיד להיט ענק. פשוט החליפו את כוסות הסולו האדומות בכוסות קופטה אופנתיות ובירה בבועות האהובות עליכם – או קנו סט מוכן לשימוש – ותראו איזו קבוצה יכולה לקבל הכי הרבה כדורי פונג בכוסות של היריבה. רק אל תשכח לקחת בחשבון את העובדה שהכוסות האלה רדודות יותר מהכוסות הרגילות כאשר מכוונים.

מה יש בטלפון הסלולרי שלך

חשבו על זה כילד האהבה המהנה של ציד נבלות דיגיטלי ובינגו. המשתתפים מקבלים נקודות על מציאת משהו ברשימה בתוך התוכן של הטלפון שלהם. העניקו פחות נקודות עבור פריטים נפוצים יותר (חשבו: תאריך החתונה בלוח השנה שלכם) ויותר נקודות עבור הסחורה הרצינית. הגדילו את ההקדמה עם דברים כמו בלפי או היסטוריית חיפושים בדירוג X.

מחשבות מלוכלכות

ראה למי יש את המוח המלוכלך ביותר בחבורה על ידי עריכת רשימה של תיאורים שובבים לכאורה, והאורחים ינחשו את התשובות. התשובות תמיד מכובדות ורגילות לחלוטין, אבל האורחים נוטים להיות די יצירתיים.

אל תשמרו בבטן :
ניווט מהיר בכתבה