מ-4 יוצא 1: כך תבחרו את עונת האירוע שלכם!

כך תבחרו את עונת האירוע שלכם

כשאתם פותחים את לוח השנה וצריכים לבחור יום אחד בלבד להתחתן בו, אתם חשים בלבול קל: באיזו עונה לבחור, איזה תאריך מסתמן כאטרקטיבי ביותר, האם כדאי להתחתן בחורף באווירה אירופאית או לשבור את הכוס בקיץ במסיבה בווייב קייצי?

אם זה מרגיע אתכם, אתם ממש לא לבד. בחירת העונה האידיאלית להתחתן בה לא קלה לאף זוג, והיא בעיקר מבוססת על שלל פרמטרים, שיקולים והעדפות שיש לכל זוג. רגע לפני שגם אתם מגיעים לפגישה החשובה עם מנהל האירועים, דעו מהם היתרונות שיש לכל עונה:

הסתיו: תקופת החגים ורומנטיקה מופלאה

אולמות אירועים בנס ציונה מציעים לכם שלל תאריכים פנויים, כאשר אתם אלו הצריכים לבחור תאריך אחד בלבד. אם מתמקדים על לוח השנה העברי, השנה הראשונה היא הסתיו. העונה הזו היא העונה המלווה את תקופת החגים, כאשר החתונות נערכות בחודשים ספטמבר ואוקטובר. שימו לב כי חודשים אלו אמנם נחשבים עדיין כתאריכי קיץ, אך תוכלו ליהנות ממחיר אטרקטיבי מאחר ומדובר על התפר שבין הקיץ לסתיו. היתרונות: שמחה גדולה ואופוריה של תקופת החגים, עלי שלכת המעניקים אווירה אירופית ופוטנציאל לדיל משתלם.

החורף: הזדמנות למחירים נוחים מאד

עונת החורף היא כנראה העונה שמפחידה יותר מכל את הזוגות המאורסים. הפחד מגשמים שיקשו על האורחים להגיע, אורחים שיוותרו על ההגעה בגלל מזג האוויר וטמפרטורות נמוכות שיקפיאו את האורחים. כל אלו כמובן לא יתממשו ואתם יכולים להיות רגועים. אורחים שמתכוונים להגיע לאירוע הקייצי שלכם גם יגיעו לאירוע חורפי. היתרון שיש לכם: העונה החורפית היא העונה הרומנטית ביותר, תוך שהדילים המוצעים בחורף זולים משמעותית מיתר העונות.

האביב: בושם הפריחה ותחילת עונת החתונות

אם אתם מחפשים עונה עם משמעות, הרי שהיא עונת האביב. ההתחדשות, הפריחה וההתחלה החדשה מתכתבת עם ההתחלה החדשה שלכם – כזוג נשוי. עונת האביב היא עונה נפלאה להתחתן בה – שכן לא חם מדי ולא קר מדי, ובשלב זה בשנה כבר ניתן לחגוג במתחמים המשלבים בין חלל חיצוני לפנימי.

הקיץ: שיא עונת האירועים עם מסיבת חתונה קייצית

עונת הקיץ הייתה מאז ומתמיד העונה הנחשקת והמבוקשת ביותר על ידי הזוגות המאורסים. היתרונות של העונה רבים: עונת הקיץ פותחת את עונת האירועים, המון אורחים בחופש או באווירת חופש והאירועים נחגגים בטון של "מסיבת חתונה קייצית". חתונה קייצית היא החתונה היקרה ביותר ברוב המקרים, כך שאם הבחירה שלכם מבוססת גם על שיקול כלכלי, כדאי לקחת זאת בחשבון.

אל תשמרו בבטן :
ניווט מהיר בכתבה