לא רק טבעת: מתנה נוצצת במעמד הצעת הנישואין

מתנה נוצצת במעמד הצעת הנישואין

טבעת האירוסין היא ללא כל ספק התכשיט היוקרתי והמשמעותי ביותר שתעניק לאהובתך. אותה טבעת אירוסין קושרת אתכם בברית של כבוד, נאמנות ואהבה גדולה. מאחר ומדובר על תכשיט סימבולי שהינו מעין "תנאי סף" להצעת הנישואין, ישנם גברים שבוחרים במעמד ההצעה להעניק מתנה נוספת – מתנת אירוסין. מדובר על מחווה רומנטית, יפה ואוהבת, שתהפוך את היום המרגש שלכם כזוג למרגש אפילו יותר.

לבת הזוג שלך ישנם המון חברים, אך גם ישנו חבר אחד טוב במיוחד: היהלום. ואכן, היהלומים הם החברים הטובים ביותר של האישה, ומאחר והם כל כך טובים – ניתן לשבץ אותם על תכשיטים נוספים מלבד הטבעת. איזה תכשיט תוכל להעניק לה כמתנת אירוסין?

"קניתי טבעת זהב לבן, מומלץ לרכוש צמיד זהב צהוב?"

ראשית, חשוב להבהיר נקודה המעסיקה המון גברים. בשלב החיפוש אחר הטבעת, מושקעת מחשבה רבה בשאלה מאיזה זהב צריכה להיות עשוייה הטבעת – הצהוב או הלבן. מדובר כמובן על תשובה המשתנה בהתאם להעדפות של בת הזוג שלך – כאשר לכל אישה ישנה העדפה אחרת. האם התכשיט שתעניק לה צריך להיות מאותו זהב? לא בהכרח.

טבעת האירוסין היא טבעת שלא הולכת לרדת לה מהאצבע. מנגד, את התכשיט שתעניק לה במתנה לא בטוח שהיא תענוד בכל יום. לכן, לא צריך ליצור שידוך עיצובי בין התכשיטים השונים. כן חשוב לציין כי במידה ובת הזוג שלך אוהבת אך ורק תכשיטים מזהב לבן, אין כל סיבה לרכוש עבורה תכשיט מזהב צהוב. עם זאת, במידה והיא אוהבת גם זהב לבן וגם זהב צהוב, יהיה נחמד ומרענן להעניק לה תכשיט מסוג זהב אחר.

איזה תכשיט הכי מתאים לה?

ישנן כמה אפשרויות:

  • זוג עגילים
  • צמיד משובץ יהלומים
  • תליון מעוצב
  • שרשרת יוקרתית

ממש כפי שבחנת את מגירת התכשיטים שלה לפני בחירת הטבעת, תוכל לעשות כך גם עכשיו. אם בת הזוג שלך אוהבת מאד לענוד עגילים, הרי שתוכל להעניק לה במתנה זוג עגילי יהלומים. אם לאחרונה היא הביעה את רצונה להתחדש בצמיד עדין ליד, תוכל להפתיע אותה עם צמיד מעוצב המשובץ ביהלומים.

באיזה שלב בהצעה כדאי להעניק את מתנת האירוסין?

מיד לאחר שהיא משיבה לך בחיוב להצעתך, ואחרי שתנגבו את דמעות ההתרגשות, תוכל להעניק לה את המתנה. בשיא ההתרגשות שלה, כשהיא בטוחה שלא תוכל עוד להפתיע, היא תקבל מתנה נוספת ממך שרק תמחיש לה עד כמה אתה באמת אוהב.

אל תשמרו בבטן :
ניווט מהיר בכתבה