איך לבחור פרחים לאירועים ולאולמות אירועים

איך לבחור פרחים לאירועים - 7 טיפים לבחירה נכונה

קישוטים הם אחד המאפיינים החיוניים ביותר של כל אירוע, ותצוגת פרחים היא דרך מצוינת להשמיע אמירה אמיתית באירוע שלך. עם זאת, בין אם אתם מחפשים סידורי פרחים לאירועים ובין אם אתם מחפשים פריחה למסיבת יום הולדת, יש לשקול אותם היטב כדי להגדיר את האווירה של האירוע שלכם ולהלביש את המראה שלו. עם כל כך הרבה פרחים שונים לבחירה, אתה מפונק לבחירה כשאתה מייפה את האירוע שלך, אז ריכזנו מדריך איך הכי טוב להחליט אילו פרחים יהפכו את האירוע שלך.

איך בוחרים סידורי פרחים לאירועים

העריכו את המקום

אם האירוע שלכם מתקיים במקום קטן, סידורי פרחים יכולים להיות מוצגים בעדינות על שולחנות – עיצובים גבוהים יהיו יעילים יותר מאשר רחבים, ופרחים עדינים כמו ורדים מסולסלים הם אידיאליים לאפשר לאורחים לראות את היופי שלהם מקרוב. לעומת זאת, במקומות גדולים יותר יהיה מקום לקישוטים משוכללים יותר, ותצוגות מפוארות עמוסות עלווה ימלאו כל חלל ריק בצורה מרהיבה. בחירת סידורי פרחים נכונים לאירועים המתאימים למקום היא חלק גדול מההצלחה שלכם.

התאם את הטון של האירוע שלך

הפרחים שתבחרו יהיו תלויים בסוג האירוע שאתם מתכננים, מכיוון שהם צריכים להשלים את הסגנון והאווירה של האירוע שלכם. למשל, פרחים אדומים גדולים עשויים להתאים למסיבת ולנטיין, בעוד שכנס כנראה ילווה טוב יותר בסידורים עדינים יותר של גוונים בהירים יותר.

לאירועים רשמיים

פרחים אלגנטיים ומרשימים כמו סחלבים, עלים טרופיים, אנתוריום או פרחי קו כמו פרגים ושרכים מלאים במרקם עובדים יפה באירועים רשמיים, כמו השקת מוצר או טקס חלוקת פרסים. הסידורים צריכים להיות עדינים ולבחור בקפידה – הגזמה עלולה להסיח את דעת האורחים שלך מהעניין שעל הפרק. זכרו גם שלכל הפרחים יש משמעויות עמוקות יותר, כך שלמרות שהוורדים נראים מדהים, ייתכן שמעמדם כסמל של אהבה לא יהפוך אותם למתאימים ביותר לאירוע עסקי. עם זאת, אירוסים סגולים, המסמלים חוכמה, וסחלבים, המייצגים בגרות ועידון, מתאימים שניהם. גם צבעים צריכים להיבחר בחוכמה, אולי לבחור כך שיתאימו ללוגו העסק שלך ולצבעים כדי לחזק את המיתוג שלך.

אפילו הפרחים שבהם תשתמשו להשקת מוצר עסקי יהיו תלויים בנושא ובאסתטיקה הרחב יותר – חלקם בוחרים בקירות פרחים יוקרתיים וכניסות מקושתות עם פריחה יפהפיה כדי ליצור אמירה זוהרת.

אם הגעתם עד לפה והשתכנעתם ממה שרשמנו, אנחנו רוצים להמליץ לכם על גן החמניות, חנות פרחים ברחובות המציעה מגוון רחב של זרים איכותיים לכל אירוע.

לאירועים מזדמנים

ימי נישואין, תינוקות וימי הולדת ייהנו יותר מסידורי פרחים קטנים וגחמניים יותר. עבור אירועים מזדמנים, יש מגוון אפשרויות לשחק איתן – למשל, ניתן להתאים אותן אישית לאדם שעבורו אתה מארח את הפונקציה. אתה יכול להשתמש בצבעים ובפרחים האהובים עליהם להשראה, או לעקוב אחר נושא מסוים, זה גם מאפשר לך להתנסות במיקום, מה שעלול להשפיע על בחירת הפרחים שלך. מסיבת חוף, למשל, יכולה לפתוח את הקישוטים שלך לשורה של פרחים טרופיים.

ימי נישואין, תינוקות וימי הולדת ייהנו יותר מסידורי פרחים קטנים וגחמניים יותר. עבור אירועים מזדמנים, יש מגוון אפשרויות לשחק איתן – למשל, ניתן להתאים אותן אישית לאדם שעבורו אתה מארח את הפונקציה. אתה יכול להשתמש בצבעים ובפרחים האהובים עליהם להשראה, או לעקוב אחר נושא מסוים, זה גם מאפשר לך להתנסות במיקום, מה שיכול להשפיע על בחירת הפרחים שלך. מסיבת חוף, למשל, יכולה לפתוח את הקישוטים שלך לשורה של פרחים טרופיים.

פרחים לאירועים – מהן כמה מהצורות של סידורי פרחים?

אֲנָכִי

סידור אנכי מושלם עבור פרחים גבוהים עם גבעולים ועלים ארוכים, כגון צבעונים, ורדים וציפורנים. זה בולט ורוצה תשומת לב. בחרו אגרטל גבוה ובחרו פרח מוקד, ואז הקיפו אותם בפריחה קטנה יותר כמו שוכחים ממני בגבהים ועומק משתנים כדי ליצור עניין ויזואלי. ניתן להציג סידור אנכי בכל מקום במקום שלך, מכיוון שהם לא יתפסו הרבה מקום.

סיבוב קלאסי

סידור פרחים עגול מדגיש את צורתו ומציב במרכזו את הפרחים הגבוהים ביותר, כאשר גודל הפריחה פוחת בהדרגה כלפי חוץ. בהתאם לסגנון, צבעים יכולים גם לדרג, על מנת להדגיש את פרחי המוקד. לסידור אטרקטיבי זה יש מראה צפוף ומרקם, מה שהופך אותו למושלם עבור אירועים רשמיים.

חֲצִי סַהַר

למרות שלא מאוד פופולרי בימינו, ניתן להשיג סידור זה בצורת ירח באמצעות פרחים בעלי גבעולים גמישים, כגון זלזלת, ספיראה או גלוריוסות, שכן ניתן לעקל אותם בקלות כדי ליצור את הסהר. פרחים רבים אחרים עם גבעולים נוקשים יותר, כגון רודבקיות, קוראופסיס. אכינצאה מתאימות גם לסידור זה, בתנאי שאתה משתמש באבזור תומך. בחרו פרחים וירק עם קצוות מחודדים כך שישתלבו בצורת 'c', וודאו שהעקומה הטבעית שלהם נראית לעין כשהם מוצגים.

מְשּוּלָשׁ

אולד טיימר אמיתי! הוא כולל פרחים שנחתכו וגזוזו בהתאם כך שיתאימו לצורת משולש. פרחים גבוהים יתפסו את מרכז הבמה, בעוד פריחות קטנות יותר מסביבם מחזיקות את הצורה.

היכן למקם פרחים באירוע שלך

השתמש בתוכנית הקומה של המקום שלך כדי להעריך את החלל ולהחליט היכן סידורי הפרחים שלך יהיו היעילים ביותר. זה יכול להיות על הבמה, בכניסות ובמסדרונות, מהתקרות, או אפילו על שולחנות אוכל. ערכו תוכנית קומה, ציירו את זרימת התנועה והצבו את הפרחים כדי ליצור אזורי עניין. אם בכל זאת תרצו להציג פרחים במקום שבו יוגש אוכל ואוכל, בחרו בפריחה קטנה יותר, מרקם יותר ופחות ריחנית כמו ורדים בגינה ואפונה מתוקה, או דליות, שלא יציפו את החושים של האורחים שלכם.

לסיכום

טיפים מובילים לתצוגות פרחים באירוע שלך
בחרו פרחים בצבעים עזים וסידורי פרחים גדולים יותר אם אתם מתכננים לשדר את האירוע שלכם בשידור חי, מכיוון שהם יבלטו במצלמה. אם כי זכרו לגבי הפרופורציות. שקול היטב את הבחירות שלך עבור סידורי הפרחים שלך לאירועים.

  • מדוד אגרטלים ומיכלים לפני האירוע כדי להבטיח שהפרחים שלך יתאימו. ודאו שסכמת הצבעים של סידורי הפרחים לאירועים מתאימה לצבעים של האירוע.
  • צור לוח מצב רוח כדי לשמור על עקביות.
  • בדוק אילו פרחים נמצאים בעונה, מכיוון שאלה יהיו נוחים יותר ובזמן.
  • כשאתה בוחר פרחים, קל להיסחף ולבזבז יתר על המידה, אז הגדירו תקציב ועמדו בו.
  • דבר עם חנות הפרחים שלך בכל פעם שאתה צריך עצה.

פנה אלינו לייעוץ חינם. צוות האירועים שלנו מספק פרחים לכל סוגי אירועי החברה ומסיבות פרטיות.

אל תשמרו בבטן :
ניווט מהיר בכתבה