צבע הטבעת או חיתוך היהלום – מה חשוב יותר?

צבע הטבעת או חיתוך היהלום

בעבר הייתה בדיחה שסופרה במעגלים חברתיים של גברים, שאם הם היו יודעים עד כמה מסובך להציע את הצעת הנישואין, הם היו דורשים מהנשים שהן יהיו אלו המציעות את ההצעה. ואכן, הצעת הנישואין היא הצעה מרגשת, ומאחר והיא כל כך נדירה ונערכת פעם אחת בחיים, היא גם מתפרשת לא אחת כהצעה מלחיצה ומעט מורכבת.

מה נדרש בכדי להציע הצעת נישואין? אהבה גדולה, טבעת אירוסין והצעת נישואין מרגשת. אז אחרי שישנה אהבה גדולה שהיא זו המניעה אותך להציע את ההצעה, ניתן להתעכב על שאלת טבעת האירוסין. שוב ושוב עולה השאלה והיא איזה אלמנט עיצובי חשוב בה יותר – הצבע שלה או סוג חיתוך היהלום. התשובה? לא באמת מפתיעה.

טבעת האירוסין: מכלול של בחירות ואלמנטים

טבעת האירוסין היא תכשיט אחד המגלם בתוכו שלל אלמנטים. ממה מורכבת הטבעת?

  • צבע הטבעת (זהב או צהוב)
  • צבע היהלום
  • משקל היהלום
  • חיתוך היהלום
  • רמת הניקיון של היהלום
  • אופי הטבעת (הקו העיצובי שלה)

כל אחד מהאלמנטים האלו משפיע על הנראות הכללית, ובהתאמה גם על מידת שביעות הרצון של האישה המקבלת את הטבעת. לא ניתן לקבוע כי ישנו פרמטר החשוב יותר מפרמטר אחר, וזו הסיבה שלא בוחרים טבעת ביום אחד. מדובר על תהליך מתמשך, לאורכו מגבשים מעין סקיצה של הטבעת המושלמת וכך מגיעים לתוצר הסופי איתו מציעים את ההצעה המרגשת.

לא רק צבע, אלא האופי של הטבעת

צבע טבעת האירוסין יכול להיות מזהב צהוב או זהב לבן. כמעט ואין אישה שיכולה להעיד כי היא אוהבת את שני הצבעים, ולרוב הבחירה חד משמעית: אישה שאוהבת זהב לבן לא אוהבת זהב צהוב, וליהפך. לכן, מה שנדרש ממך תחילה הוא להבין איזה צבע זהב היא אוהבת. אישה שלא אוהבת זהב צהוב לדוגמא, לא תוכל לאהוב את טבעת האירוסין שלה במידה והיא עשוייה זהב צהוב. איך תדע מה היא אוהבת? פשוט בחן את התכשיטים שהיא עונדת ותראה בעצמך מהו הצבע.

חיתוך היהלום משפיע על עיצוב הטבעת

ישנם חיתוכים שונים של יהלומים, כאשר ישנם אלו הפופולאריים יותר ואלו הנחשבים כיותר מיוחדים. כשאתה בוחר חיתוך קלאסי כמו חיתוך עגול או אובל, אתה בוחר למעשה בטבעת קלאסית. מנגד, כשאתה בוחר בחיתוך בצורת לב או קושיין, אתה נוטה לטבעת מעוצבת יותר. לכן, גם כאן חשוב לקבל החלטה מושכלת המבוססת על העדפות של בת הזוג שלך.

אל תשמרו בבטן :
ניווט מהיר בכתבה