טיפים מנצחים לרכישת טבעת אירוסין

טיפים מנצחים לרכישת טבעת אירוסין

עד לפני כמה שנים, גברים שהיו מעוניינים לרכוש טבעת אירוסין היו יוצאים למסע של ממש: ליקוט המלצות מחברים טובים על חנויות נבחרות, הגעה פיסית אל החנויות, המתנה לנציג שירות שיתפנה ויציג בפניהם דגמים, השוואת מחירים, צילום הדגמים בחנות ומחשבה מרובה עליהם.

כיום, חיפוש טבעת האירוסין פשוט הרבה יותר! האפליקציות, הרשתות החברתיות ואתרי האינטרנט של חנויות התכשיטים, מבססים סביבה נוחה, קלה ומהירה לחיפוש טבעות אירוסין. עם זאת, כל גבר המחפש טבעת בדרך דיגיטלית, צריך גם ללמוד איך לנקוט באמצעי זהירות. המטרה? לשמור על הצעת הנישואין בסוד!

שלחת תמונה בווצאפ? דאג למחוק אותה

אתה גולש מהמכשיר החכם שלך באתרים של חנויות תכשיטים, אתם מצלם את המסך עם כל דגם שמעניין אותך ואתה שולח לחברים? החלפת המידע בקלות שכזו אכן יוצרת סביבה נוחה יותר לחיפוש הטבעת ולגיבוש הדגם המנצח, אך היא גם יכולה להיות מעט מסוכנת. אחרי שאתה מסיים לשלוח את התמונות, חשוב מאד שתמחק את התמונות מהווצאפ ומהמכשיר שלך. לא תרצה שאהובתך תגלה את התמונות במכשיר…

הסר עקבות חיפושים בפייסבוק

לכל חנות תכשיטים מובילה יש אתר אינטרנט עם תמונות ומידע, וגם עמוד פייסבוק. אתה החלטת לחפש שם של חנות בתוך הרשת החברתית? חשוב מאד שתמחק את היסטוריית החיפושים שלך מיד לאחר מכן. בני זוג לרוב משתמשים במכשירים זה של זה, כך שבמידה ובת הזוג שלך תיכנס לפייסבוק שלך – במודע או בטעות, היא תגלה כי חיפשת אחר חנות תכשיטים. ההפתעה הגדולה שלך? פשוט תיהרס.

היסטוריית החיפושים בדפדפן יכולה לסבך אותך

ודומה הדבר גם עם חיפוש אחר דגמים של טבעות בתוך המחשב המשותף שלכם. מדובר על הטעות השכיחה ביותר וזו שבסופו של דבר חושפת את הפתעת הצעת הנישואין. לכן:

  • השתדל לחפש דגמים מהמחשב במקום העבודה
  • במידה וגלשת, מחק היסטוריית חיפושים
  • גלוש בדפדפן המציע לך "גלישה בסתר"

אל תערב חברות פטפטניות בחיפוש

המון גברים בוחרים שלא לעבור את המסע לבד, וכך הם מסתייעים בבני משפחה ובחברות הטובות. אין כל ספק כי החברות יודעות בוודאות איזו טבעת אהובתך תשמח לקבל, אך כדאי לדעת את איזו חברה לשתף. ישנן בנות פטפטניות יותר, שהסוד הגדול שלך לא ישמר אצלן אלא יעבור הלאה. כך, הסבירות כי אהובתך תעלה על ההצעה די גבוהה. לכן, בכדי לשמור בסוד על הצעת הנישואין, בחר בחברה שאתה סומך עליה.

אל תשמרו בבטן :
ניווט מהיר בכתבה