מדוע יותר ויותר כלות רוצות שתי שמלות לאירוע?

מדוע יותר ויותר כלות רוצות שתי שמלות לאירוע

סביר מאד כי ליום ההולדת שלך לא תגיעי עם שתי שמלות שונות. מנגד, אירוע החתונה הינו אירוע הנחגג פעם אחת בחיים שלמים, כך שהבחירה בשתי שמלות הינה אקט מתבקש. אם בעבר שתי שמלות באירוע היו מצטיירות כהוצאה מיותרת, הרי שכיום ברור ליותר כלות כי לכל שמלה באירוע תפקיד משמעותי:

אירוע החתונה: חלק רשמי וחלק מסיבתי:

למרות שיהיו אלו שיתנגדו לשתי שמלות באירוע אחד, הרי שחשוב לזכור כי אירוע החתונה מחולק לשני חלקים שונים: החלק הרשמי כולל את שלב קבלת הפנים ואת טקס החופה, ואילו חלק נוסף שהינו מיועד למסיבת החתונה. ישנן כלות שבוחרות מראש שמלה אחת שיכולה להתאים לכל אחד מהשלבים, כאשר הדגש הוא על שמלה קלילה שמצד אחד מכבדת את השלב הרשמי באירוע, אך מצד שני היא מספיק נוחה על מנת לרקוד איתה. שמלות כלה בתל אביב מעוצבות בקפידה ותוך מחשבה גם על פרקטיות השמלה לאורך כל שלבי האירוע.

אירוע האהבה כאירוע המצדיק שתי שמלות:

אז למרות שישנן כלות שבוחרת בשמלה אחת שאכן יכולה להתאים לכל אחד משלבי האירוע, גם ישנן כלות שלא שוכחות להזכיר לעצמן כי אירוע החתונה הינו אירוע חד פעמי. על כן, הן בוחרות מראש בשתי שמלות שונות שלכל אחת תפקיד שונה לחלוטין: השמלה הראשונה מיועדת לשלב קבלת הפנים והחופה, כאשר הדגש הוא על שמלת ערב לבנה, יוקרתית וייצוגית. השמלה השניה המיועדת לרחבת הריקודים הינה שמלה משוחררת יותר ולרוב גם פשוטה יותר בעיצובה.

האם השמלות צריכות להיות בעלות אותו קו עיצובי?

כל כלה מגיעה עם ציפיות אחרות ועם רצונות אחרים. המון מעצבות ממליצות לכלות לבחור בשמלות בעלות קו עיצובי שונה, זאת על מנת להדגיש את הזהות של כלה שמלה. יחד עם זאת, ישנן הכלות המעוניינות בשמלות החולקות את אותו קו עיצובי, זאת בכדי ליצור התכתבות בין הדגמים. כפי שאירוע החתונה נתפר במידות מדוייקות לזוג הנרגש, כך גם שמלות הכלה – כך שבחירת השמלה לא מבוססת בשום שלב על מונחים של נכון או לא נכון, אלא בעיקר על מה שמתאים לכל כלה.

אל תשמרו בבטן :
ניווט מהיר בכתבה