5 המתנות הטובות ביותר למעשנים

5 המתנות הטובות ביותר למעשנים

ככל שיותר ויותר אנשים מגלים שעישון עשב הוא הבחירה הנכונה לחייהם, יותר חברים ובני משפחה נאבקים לדעת אילו מתנות למעשנים לתת כמו גריינדרים, סיגריות אלקטרוניות, וופורייזירים וניירות גלגול. אחרי הכל, למרות העובדה שאנשים רבים בוחרים לקחת חלק בחומר העישון שבחרו עם אחרים נוכחים, הרבה הם עדיין פרטיים, בין אם מתוך צורך ובין אם מתוך נימוס, מה שהופך את העישון לחלק מאוד אישי מחייו של מישהו. זה לא אומר שאין כמה רעיונות למתנות מעולות שיעזרו להם לקבל חווית עישון טובה יותר.

דרך טובה יותר לעשן

הדימוי של מעשנים כעצלנים וחסרי תזוזות הוא חתיכת היסטריה של "Reefer Madness" שכולנו רוצים שתיעלם. האמת היא שאנשים רבים משתמשים בצמחי המרפא שלהם כדרך לעשות יותר עם חייהם באמצעות היתרונות הבריאותיים והבריאותיים שהוא נותן, בעוד שאחרים פשוט מעדיפים להדגיש את ההרפתקאות שלהם עם כמה סימנים לאורך הדרך. אחת המתנות המגניבות ביותר למעשנים שאתה יכול לתת היא דרך קלה יותר עבורם לקחת את חומר העישון האהוב עליהם לדרך.

ערכת עישון הכל באחד היא בחירה מושלמת למעשנים שאוהבים לחוות את כל מה שיש לחיים להציע. הטקט החדשני הזה של קונספט הצינור החפור נותן להם מקום אחסון לעשבים שלהם, מטחנה, ומקטרת רב-חטיפה לארוז ולהתפיח, הכל באריזה קטנה יותר מחפיסת סיגריות. זה קל משקל, עמיד, קל לנשיאה ואפילו קל יותר לשימוש. בין אם הם חובבי חוצות או מישהו שפשוט אוהב לצאת להפסקת עשן אחרי ארוחת הצהריים, זו אחת המתנות הכי מגניבות למעשנים שאתה יכול לקנות.

דרך חדשה לנשיאה

למצוא את הדרך המושלמת לשאת עשבים זה לא תמיד קל. בטח, ה-Smokit שלך יחזיק כמה חבטות, אבל אם אתה בחוץ במשך היום או מסתובב עם חברים, קצת יותר בהישג יד עוזר לוודא שלא נגמר לך. יחד עם זאת, אתה לא רוצה להעמיס את עצמך עם מאגרים מגושמים. זו הסיבה שסוליות אחסון הן כמה מהמתנות הטובות ביותר למעשנים.

סוליות אחסון מהוות תיבת מחסן נסתרת מושלמת. הם גזוזים בקלות כך שיתאימו לרוב מידות הנעליים של גברים או נשים ומגיעים עם קופסה מחוספסת ששוכנת בסוליה כדי להחזיק את עשב התיבול הנוסף שלך. המיקום לא מוסיף נפח ניכר לבגדים שלך, קל להגיע אליו כשאתה צריך אותו, והוא מרחיק אפילו את חומר העישון הכי מעורפל מהאפם של אנשים שלא צריכים לדעת שאתה נושא איתך את העשן שלך.

מעשנים אייקונים של Gear Repping

תראה, לא כולם אוהבים את צ'יץ' וצ'ונג, אבל אנשים מגניבים כן. כמובן, ישנם אייקונים נוספים של תרבות העישון, כמו סנופ, מארלי, טופאק, ווילי, והרשימה ממשיכה לגדול מדי יום. להביא לחברים ולמשפחה את הציוד שמאפשר להם להראות את התשוקה שלהם היא דרך מצוינת להראות שאתה תומך בהם ובבחירת העשן שלהם.

בין אם זה Chong's Choice Smokit שלנו, האלבום האחרון של המוזיקאים האהובים עליהם, או אוסף DVD שישאיר אותם בתפרים, יש המון אפשרויות למתנות המושלמות למעשנים בחייכם.

יצירה חדשה

אתה עלול להרגיש שלחבר שלך יש הרבה צינורות. הם לא צריכים להיות ראש זכוכית כדי לרצות עוד דרך חדשה לעשן. לכל מקטרת יש משיכה שונה, וזה משפיע על האופן שבו העשן מרגיש ופוגע, מה שהופך מבחר רחב לרצוי, מכיוון שלעולם אין לדעת מתי תזדקק למשהו קצת שונה. מה שאנחנו אומרים הוא, אם אתה מצייר ריק על אילו מתנות למעשנים נחוצות לאהובך, זו מקטרת.

דף האביזרים שלנו מציע מספר עיצובים מרובי-להיטים כדי לסיים את הקולקציה שלהם. הם יכולים לשמור את הדברים על הרמה הנמוכה עם המולטי-היטר בסגנון הסיגריה שלנו, שנועד לחקות את הצורה והמראה של סיגר סטנדרטי, או לשחרר את האימו הפנימי שלהם עם המולטי-ההיטר המתכת השחור שלנו. אתה יכול גם לתפוס את כרטיס המטחנה שלנו המושלם עבור כל ארנק או כלי מקטרת כדי לשמור על הציוד שלהם מוכן לעשן הבא.

עוד חומר לעישון

היזהר, ופעל תמיד לפי חוקי המדינה שלך לגבי רכישה והחזקה של עשב, אבל אם המדינה שלך מאפשרת זאת, קנה לניצן שלך כמה מהניצן האהוב עליהם. העישון אינו זול, ואחת הדרכים הבטוחות לוודא שאתם מקבלים מתנות למעשנים בחייכם שיתרגלו היא להשיג להם את העשן האהוב עליהם. קבל מספיק, ואולי הם אפילו ישתפו.

תן מתנות טובות יותר

כאשר אתה צריך משהו מיוחד עבור החברים והמשפחה המעשנים שלך, דאגנו לך. הזמינו את מקטרות העישון והאביזרים שהם יעריכו מ-Smokit עוד היום.

אל תשמרו בבטן :
ניווט מהיר בכתבה