7 זוגות בגלגל המזלות הטובים ביותר לנישואין

7 זוגות בגלגל המזלות הטובים ביותר לנישואין

מציאת אהבת חייך פירושה להרהר ברצינות במה שאתה מחפש בבן זוג, להבין את שוברי העסקאות שלך ולנסח את היעדים האישיים והמשותפים שלך לטווח ארוך. אבל בעוד ערכי חיים מיושרים וחיבור עמוק הם סדרי עדיפויות מרכזיים בבחירת בן הזוג שלך, תאימות לנישואי גלגל המזלות היא משהו מהנה שאתה יכול לבדוק גם בזמן היכרויות. אולי אפילו תגלו שזה נקודתי בצורה מוזרה עם כמה טוב שניכם מסתדרים מבחינה אישיותית.

עם זאת, עד כמה שזה כיף, תאימות לגלגל המזלות לא אמורה להילקח בצורה קפדנית מדי – יש כל כך הרבה מקום לניואנסים! "מערכות יחסים ונישואים הם מורכבים, ואני חושב שכל סימן יכול לגרום לזה לעבוד עם כל שלט אחר", אומר ריאן מרקוורד, אסטרולוג וקורא טארוט מקצועי הממוקם במערב הוליווד, קליפורניה. "מדובר בזיהוי הכוחות והאתגרים הטמונים בהם כל זיווג מזלות עשוי להביא, וששני האנשים מוכנים לנצל את ההזדמנויות תוך כדי עבודה בתחומים הקשים יותר."

7 זוגות בגלגל המזלות הטובים ביותר לנישואין

כאשר בוחנים את זיווגי הנישואים המוצלחים ביותר של גלגל המזלות, מרקוורד אומר שעליך להסתכל על הבית השביעי שלך במפת הלידה שלך. (יש הרבה אתרים ואפליקציות כמו Cafe Astrology ו-Co-Star שיעזרו לך להבין את מפת הלידה שלך במלואה, כולל סימן הכוכב שלך, מזל הירח ועוד.) "מזלות המזלות שנופל בביתך השביעי יכול לספק תובנות חשובות לגבי מה שאתה צריך בסוג זה של מערכת יחסים מחויבת."

מזל תאומים ומאזניים

שני הסימנים האלה מסתדרים כל כך טוב מכיוון ששניהם סימני אוויר שאוהבים תקשורת פתוחה וכנה. "כולם יודעים כמה תקשורת יכולה להיות חשובה בהצלחת מערכת יחסים, וזוגות מזל תאומים-מאזניים מבינים את זה טוב יותר מהרוב", אומר מרקורדט. "זה בא להם באופן טבעי. הם גם מסורים לשמור על מערכת היחסים מרגשת ורעננה תוך שמירה על תחושת הרמוניה".

אריה וקשת

אפשר לחשוב ששני סימני אש עשויים ליצור קצת יותר מדי חום, אבל זה לא המקרה של אריה וקשת. "שני שלטי האש האלה מלאים בתשוקה ובדרך כלל יש להם מערכת יחסים נלהבת והרפתקנית שאחרים מוצאים השראה", אומר מרקורדט. "שני הסימנים הללו מעריכים יצירתיות וביטוי עצמי, כך שזו אנרגיה דינמית שגורמת לשני הסימנים להרגיש חיים יותר." שניהם גם סימנים נדיבים מאוד, כך שלוקח להם זמן לפרנס זה את זה ולהשביע את שפות האהבה של זה.

טלה וקשת

טלה וקשת הם מקרה נוסף של שני סימני אש המאחדים כוחות לאיזו תשוקה וחיבור רומנטיים רציניים. "הן לוהטות והן הרפתקניות, טלה וקשת מבינים את הצורך של זה בעצמאות", אומרת אופירה עדות מהאסטרותאומים. בני מזל טלה ידועים באישיות השאפתנית, הספונטנית והאנרגטית שלהם, בעוד שבני מזל קשת מאופיינים ברוחות ההרפתקנות, השקפה אופטימית ופתיחות ראש. השילוב הזה יוצר מערכת יחסים חיה ומרגשת מאוד המאפשרת חופש אישי.

מזל שור וסרטן

שני הסימנים הללו מעריכים מאוד ביטחון ויציבות במערכת היחסים ביניהם. זה אומר שהם מסוגלים לנצל את הצרכים של זה בצורה עמוקה למערכת יחסים מטפחת ותומכת עמוקה. "שור מבסס את הנטיות הרגשיות מדי של סרטן, וסרטן עוזר למזל שור להיפתח ולהיות פגיע יותר", מסביר מרקורדט. "הם מסורים להפליא אחד לשני ובדרך כלל מגיעים למחויבויות ארוכות טווח".

מזל בתולה וגדי

שני המזלות הללו הם מזלות כדור הארץ, מה שאומר שיש להם נטייה לראות מערכות יחסים בצורה מאוד מעשית. "הם יודעים שמערכות יחסים יכולות להיות עבודה קשה ושניהם מוכנים להיות אחראיים וערניים לגבי שמירת הקשר ללא פגע", אומר מרקורדט. "יש להם תחושת מטרה משותפת ושומרים זה על זה בתכנון העתיד". הם גם נהדרים בתמיכה במטרות ובשאיפות של זה, ובמקביל דוגלים בתחושה בריאה של אוטונומיה ואינדיבידואליות במערכות יחסים.

עקרב ודגים

זהו זיווג סימני מים חזק שהולך וגדל יותר ויותר ככל שהם יחד. "שני הסימנים הללו אינטליגנטים מבחינה רגשית והם מרגישים בנוח לבטא את רגשותיהם זה עם זה", הוא אומר. "הם מבינים את המורכבות של החיים ואת החשיבות של מערכת תמיכה בזמנים מאתגרים, ולכן הם נוטים להישאר מחוברים וסומכים אחד על השני גם כשהחיים זורקים עליהם את הכדורים הגדולים ביותר".

סרטן וגדי

עדות אומרת שהזיווג הזה של מים-אדמה הוא מקרה של משיכה של הפכים, ומכנה אותם "המזלות של אמא ואבא". רגשי ומטפח, סרטן הוא לעתים קרובות רגיש ואינטואיטיבי, ומעניק ערך גבוה לחיי הבית והמשפחה. רגשותיהם החזקים ולעיתים משתנים פירושם גם שהם מחפשים ביטחון רגשי. מזל גדי מספק עם אישיותם מעשית ממוקדת מטרה. סימן חרוץ וממושמע זה נהנה מהגישה המטפחת של סרטן ויציבותם מביאה יציבות למערכת היחסים.

אל תשמרו בבטן :
ניווט מהיר בכתבה